O nas

W Cherry Tree tworzymy z pasji i bogactwa natury.

wlascicele 

 

Jesteśmy rodzinną firmą z wiśniową duszą, w której zdrowie, autentyczność, smak i piękno stanowią filozofię działania, życia i służenia światu.

Specjalizujemy się w przetworach z owoców wiśni, pochodzących z naszych sadów, uprawianych od trzech pokoleń w urokliwej części Południowej Wielkopolski. To właśnie prawdziwa miłość do wiśni, ponad 30-letnie  doświadczenie w dbaniu o sady oraz pasja do tworzenia niepowtarzalnych produktów z tych szlachetnych owoców, stanowiły fundament stworzenia naszej firmy.

rodzina

Naszymi "korzeniami" są piękne sady wiśniowe, które co roku rodzą soczyste i dorodne owoce wiśni. Nasze sady uprawiamy w zgodzie z naturalnym rytmem przyrody oraz z poszanowaniem środowiska naturalnego. W produkcji wdrażamy nowatorskie technologie pozwalające zmniejszyć do niezbędnego minimum ilość fungicydów tak, aby wyprodukowane owoce były jak najzdrowsze.

Z dojrzałych, ręcznie zbieranych owoców, powstają nasze wiśniowe specjały: wiśnie suszone, tłoczone na zimno soki wiśniowe, a ponadto pyszne konfitury, syropy, wiśnie suszone w czekoladzie oraz niespotykane wino wiśniowe czy miód wiśniowy.

Produkty Cherry Tree powstają w sposób tradycyjny oraz bez użycia cukru, oleju, siarki czy innych konserwantów. Wiśniowe specjały są wytwarzane na małą skalę, z pełną uważnością, z nastawieniem na naturalny smak i jak najmniejszą ingerencję, tak aby zachować maksimum wartości odżywczych, których istne bogactwo znajduje się w tych niezwykłych owocach.

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych produktów, gdyż jako sadownicy i producenci żywności, w pełni czuwamy nad każdym etapem uprawy i przetwarzania. Dzięki temu nasze produkty są zdrowe, soczyste i intensywne w smaku i aromacie. W naszą pracę wkładamy serce i energię natury, która "bije" w naszych sadach.

Zapraszamy do naszego wiśniowego świata. 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl